O nasW trosce o zdrowe odżywianie stworzyliśmy catering dietetyczny FitLife z dowozem na terenie Bolesławca, Chojnowa, Legnicy, Lubina oraz Złotoryi. Dieta z dostawą do domu lub biura pozwoli Ci oszczędzić czas przeznaczony na przygotowywanie potraw i robienie zakupów. Oferujemy wyżywienie całodzienne w postaci 5 posiłków: śniadania. II śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji.

Nasz plan dietetyczny wspomaga odchudzanie.

Dieta to styl życia, w połączeniu z aktywnością fizyczną i higienicznym trybem życia daje wspaniałe efekty – energię, witalność, zdrowy wygląd i piękną sylwetkę. Dietetycy współpracujący z nami obniżają wartość energetyczną posiłków, ustalają odpowiedni zestaw składnikowy pożywienia, optymalizują ilość białka, tłuszczy, węglowodanów, składników mineralnych oraz witamin. W jadłospisie znajdują się duże porcje owoców, warzyw i produktów nisko przetworzonych.


Posiłki Fitlife – wysoka jakość produktów.

Przygotowując dla Państwa posiłki FitLife, dbamy, aby wszystkie produkty były wysokiej jakości, ekologiczne oraz nieprzetworzone. Różnicę w smaku oraz własnym samopoczuciu odczują Państwo już po pierwszym zestawie.


FitLife – z miłości do zdrowia, figury i jedzenia

FitLife to nie tylko dieta, ale również filozofia życiowa. Członkowie załogi propagują filozofię zdrowego życia, która składa się z diety, aktywności fizycznej oraz relaksu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, motywujemy oraz staramy się wdrażać naszą filozofię życia FIT. Osoby, które przestrzegają zasad zdrowego trybu życia czują się lepiej, mają więcej energii oraz osiągają większy poziom satysfakcji życiowej.