• ŚWIEŻE I ZDROWE PRODUKTY DLA CIEBIE

  • ZDROWE ŻYCIE I RADOŚĆ Z JEDZENIA

  • CODZIENNIE 5 ZDROWYCH DAŃ Z DOSTAWĄ DO DOMU

Jak to działa ?

Zobacz jak szybko możesz cieszyć się naszymi produktami.

1

WYBIERASZ DIETĘ

2

ZAMAWIASZ

3

CIESZYSZ SIĘ JEDZENIEM

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ambitni

Nasz zespół połączyła wspólna pasja – zdrowa, naturalna kuchnia. Z przepisów otrzymanych od dietetyka tworzymy pyszne, zdrowe  dania. Najważniejsza dla nas jest jakość. Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja. Nieustannie dążymy do perfekcji.

Jesteśmy uczciwi

Dbamy, aby posiłki były zbilansowane i zdrowe. Nie używamy białego cukru, niezdrowych tłuszczy, ani konserwantów. Produkty z których korzystamy są zawsze świeże oraz wysokiej jakości.

Jesteśmy naturalni

Współpracujemy z gospodarzami okolicznych wsi, czerpiąc z natury, bez jej ulepszania. Stawiamy na sezonowość, dzięki czemu przygotowane dania są zasobne w składniki odżywcze i budulcowe. Dietę wzbogacają produkty ,,super food”, nietuzinkowe składniki i egzotyczne dodatki.

Jesteśmy profesjonalni

Szanujemy Klientów, Dostawców oraz Współpracowników. Jesteście dla nas ważni, dlatego zależy nam na tworzeniu indywidualnych relacji opartych na współpracy i motywacji. Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie to dla nas priorytet. Chętnie przyjmujemy wszelkie uwagi i staramy się czerpać z nich jak najwięcej. Wkładamy serce w tworzenie diet, dzięki czemu otrzymujecie pyszne dania dostosowane do Waszego stylu życia.

 

Genialne menu! Zawsze świeże i na czas.

SABINA

MIAŁEM OKAZJĘ PRZETESTOWAĆ I POLECAM NA 100 %

BARTOSZ

Zamówiłam menu na próbę, bo nie mam czasu na planowanie i przygotowywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Byłam trochę sceptycznie nastawiona czy oprócz wyliczonej kaloryczności posiłki będą smaczne i zadowalające. A tymczasem przez tydzień otrzymywałam przepyszne, dobrze doprawione, świeże i urozmaicone menu z bezpośrednią dostawą do domu i nic mnie nie interesowało oprócz spożywania tych pyszności. Niesamowita oszczędność czasu i energii.  Polecam wszystkim.

ANNA

Polecam diety FitLife! Pyszne, urozmaicone dania. Dla mnie, młodej mamy opcja idealna!

PAULA

Polecam wszystkim! Pyszne i znakomite, a jednocześnie zdrowe i pełnowartościowe dania:)

KASIA

KONTAKT

Chojnów, Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Lubin, Chocianów

+48 786 112 501

Jawor, Bolków, Strzegom

 +48 530-576-670

GODZINY PRACY

 Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

NUMER KONTA

Chojnów, Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Lubin, Chocianów

17 1020 3017 00000 2102 0445 7081

Jawor, Bolków, Strzegom

68 1140 2004 0000 3102 7768 5161